Sineklik Çeşitleri

Menteşeli Kapı Sinekliği

Menteşeli Kapı Sineklik (Klasik) Bahar ve yaz aylarının gelmesiyle birlikte kapı ve pencerelerimizi daha sık açık bırakıyor ve balkonlarımızı daha sık kullanıyoruz. Ancak açık olan kapılardan temiz havanın yanı sıra sinek, böcek ve hatta kimi zaman kedi ve fare gibi hayvanlar da girebiliyor. Bunun önüne geçmek ve gönül rahatlığıyla kapılarımızı açık bırakmak için en ideal çözümlerden biri kapılarımızda menteşeli kapı sinekliği kullanmak. Dört mevsim kullanabileceğiniz menteşeli kapı sineklikleri, dışarıdan haşerelerin girmesini engellemesinin yanı sıra çocuklarınızın ve evcil hayvanlarınızın güvenliğini sağlamanız konusunda da size yardımcı olacaktır. MENTEŞELİ KAPI SİNEKLİĞİ Standart Renk Renkli *Standart renkler dışında kalan tüm renkler. Fiyatlar 90x210cm ölçülerine kadar geçerlidir. Net fiyat keşif sonrasında verilir. İlave kasa, içe açılım kapının dış tarafında kol varsa veya dışa açılım kapılarda kullanılır. Bize Ulaşın ve Talebinizi İletin Size Keşif için Randevu Tarihi Verelim Keşfi Yapalım, Kurulum için Bir Tarih Verelim Sinekliklerinizi Üretim Sırasına Sokalım Kurulum için Gelelim Hemen ihtiyacınız olan sineklik

Menteşeli Pencere Sinekliği

Menteşeli Pencere Sineklik (Klasik) Ankara sineklik menteşeli pencere sinekliği denildiğinde, tecrübesi ve uzman kadrosuyla ilk akla gelen firmalardan biri olan busineklik; kaliteli malzeme, ihtiyaca uygun üretim ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermektedir. Özellikle yaz aylarında sıklıkla açıp kapattığımız ve uzun süreler açık bıraktığımız pencerelerimizden sinek ve haşerelerin girmesini engellemek, çocuklarımızı ve evcil hayvanlarımızı korumak için fiyat/performans açısından tercih edeceğimiz en ideal ve en uygun fiyatlı çözüm sineklik tipi olacaktır. Standart Renk Renkli Fiyatlar 65x135cm ölçülerine kadar geçerlidir. Net fiyat keşif sonrasında verilir. Ahşap pencerelerin kanatlarınını açtığınızda damlalık çıkıntısı doğrama yüzeyinden 20mm’den fazla çıkıntı yaparsa ilave kasa kullanmak gereklidir. Bize Ulaşın ve Talebinizi İletin Size Keşif için Randevu Tarihi Verelim Keşfi Yapalım, Kurulum için Bir Tarih Verelim Sinekliklerinizi Üretim Sırasına Sokalım Kurulum için Gelelim Hemen ihtiyacınız olan sineklik modelleri için keşif randevunuzu alın. Menteşeli pencere sinekliği, pimapen sinekliği, pvc sineklik, balkon sinekliği ve ahşap doğrama sinekliği gibi her tür pencereye

Pileli – Sürgülü – Akordiyon Pencere Sinekliği

Ankara pileli pencere sinekliği fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için günün her saati firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
Pimapen pencere sinekliği, pvc sineklik, ahşap doğrama sinekliği ve alüminyum pencere sinekliği gibi tüm pencere modellerine uygun olarak üretilen sürgülü pencere sinekliği, menteşeli sineklikler gibi açıldıklarında yer kaplamadıkları için en ideal çözümü sunuyorlar. Ankara sürgülü sineklik fiyatları.

Pileli – Sürgülü – Akordiyon Kapı Sinekliği

Özellikle yaz aylarında sürekli açık tuttuğumuz ya da sıklıkla açıp kapattığımız kapılardan sinek ve haşerelerin yanı sıra kedi ve fare gibi hayvanlar da girebilmektedir. Bu noktada kimyasal içerikli ürünlere başvurmak yerine sorunu daha başlamadan önlemenin en kesin çözümü kapı sinekliği kullanmaktır. Plise kapı sinekliği dışarıdan haşere ve hayvanların girmesini önlemesinin yanı sıra çocuklarınızın ve evcil hayvanlarınızın dışarı çıkmasını engelleyerek güvenliğini sağlamak için de en ideal çözümlerden biridir.